صادرات فلفل رنگی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی صادرات کیوی بازرگانی دائمی صادرات مرکبات صادرات فلفل رنگی صادرات

P- V

 

صادرات فلفل رنگی

 

فلفل دلمه

فلفل دلمه ای دارای رنگ های زیبا، جذاب و متنوع می باشد. با این که این گیاه در رنگ های مختلف، خواص مشابهی دارد، اما هر کدام خواص منحصر به فرد خودش را دارد.

فلفل دلمه ای یکی از سبزیجاتی است که به علت شکل زیبا، جنس جذاب، طعم متفاوت و رنگ های متنوع بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این گیاه در چهار رنگ مختلف سبز، زرد، نارنجی و قرمز در بازار عرضه می شود.

فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین های گروه B مثل تیامین، ریبوفلاوین و B6 است که ویتامین های موثر در تبدیل مواد غذایی به انرژی هستند.

photo 2018 07 23 12 43 52 e1532437187373 300x272 280x254 - صادرات فلفل رنگی

مهم ترین خاصیت:

همه خانواده فلفل ها چه تند و چه غیر از اون، همگی باعث آب شدن چربی ها می شوند، انواع فلفل دلمه ای هم از این قاعده مستثنی نیست.

ماده ای به نام کاپسایسین:

کاپسایسین ماده ای است که طعم تندی به فلفل می دهد و باعث تحریک متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن می شود و برای همین هم هست که نمی گذارد چربی ها روی هم انباشته شوند. فلفل دلمه ای هم سرشار از ماده ای به نام CH-19 Sweet است که مثل کاپسایسین عمل می کند، یعنی اینکه باعث تحریک متابولیسم بدن می شود.

فلفل دلمه ای قرمز رنگ، مقادیر فراوانی از ریزمغذی هایی مثل کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم و روی دارد که همگی از مواد مغذی مورد نیاز در استحکام و حفظ بافت استخوانی است. به همین دلیل فلفل دلمه‌ای قرمز ۵۵ تا ۷۵ درصد نیاز روزانه بدن به مواد مغذی مورد نیاز سلامت استخوان ها را تامین می کند!

فلفل دلمه ای زرد:

 

نمونه زرد رنگ فلفل دلمه ای منبع بسیار خوبی از ویتامین C است. یه فلفل دلمه ای متوسط زرد رنگ نیمی از نیاز روزانه به ویتامین C افراد را به خوبی تامین می کند!

همچنین در سلامت پوست و مو تاثیر فوق العاده زیادی دارد!

فلفل دلمه ای نارنجی:

4 31 300x225 280x210 - صادرات فلفل رنگی

فلفل دلمه ای نارنجی دارای کارتنوئید و بتاکاروتن است که پیش ساز ویتامین A بوده و برای سلامت چشم ها مفید است. خواص این نوع فلفل مشابه با بعضی از خواص هویج است، باعث تقویت فرآیند بینایی می شود؛ در حقیقت فلفل دلمه‌ای نارنجی رو می شود نوعی عینک آفتابی طبیعی برای چشم ها دانست!

فلفل دلمه ای سبز:

192433 602 280x140 - صادرات فلفل رنگی

زنگ سبز این نوع از فلفل دلمه ای به علت وجود مقادیر زیادی از ماده کلروفیل است که در پیوند با منیزیم در بهبود حافظه و یادگیری تاثیر خیلی زیادی دارد، همچنین منیزیم فشار خون رو کاهش می دهد. مقادیر زیاد ویتامین B6 و منیزیم که در فلفل دلمه ای سبز هست، باعث کم شدن اضطراب ناشی از سندروم پیش از قاعدگی می شود.

فلفل دلمه سبز ویتامین E فراوانی هم دارد که توی بهبود عملکرد سیستم ایمنی و محافظت سلولی اثر فوق العاده خوبی دارد!7 11 300x225 280x210 - صادرات فلفل رنگی

نکته ای جالب:

بخارپز کردن و همچنین تفت دادن انواع فلفل دلمه ای باعث کاهش زیاد ویتامین ها نمی شود، بنابراین توصیه می شود این مواد غذایی را به هر روشی که دوست دارید تهیه و میل کنید.

تشخیص نر و ماده بودن:

تمام رنگ های فلفل دلمه در تعیین جنسیت و نر و ماده بودن شبیه هم هستند. ته فلفل دلمه برجستگی هایی وجود داره و فلفل دلمه هایی که چهار برجستگی در زیر خود دارن ماده هستن. فلفل دلمه ماده پر تخمه و طعم شیرینی داره؛ برای تهیه انواع سالاد و خام خواری مناسب تر از فلفل نر است!

192433 602 280x140 - صادرات فلفل رنگی

فلفل دلمه ای که سه برجستگی در زیر خودش داره نر می باشد؛ تخم کمتری دار د و تندتر است و برای غذا پختن از آن استفاده می شود و در آشپزی کاربردی تراست. بر عکس فلفل دلمه ماده بعد از تفت و پختن اصلا تلخ نمی شود و خوشمزه باقی می ماند.

تگ ها

آیا به اینها هم علاقه مند هستید ؟

0 دیدگاه در “صادرات فلفل رنگی”

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط

989226266425+

989113817545+.

pouya7667793@gmail.com

instagram:pouya.export.kiwi

توضیحات سایت

شرکت بازرگانی دائمی یک شرکت بازرگانی صادراتی در زمینه مرکبات داخلی از تمامی استانها و در تمامی فصول سال است که شامل صادرات کیوی آستارا و تالش و مازندران به کشورهایی همچون:روسیه.هند.عراق.ترکیه.قزاقستان

ودیگر محصولات که در سایت رویت میشود شامل صادرات بوده و جهت هرگونه همکاری با تاجران داخلی و خارجی در تمام زمینهای صادرات هست

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات کیوی

صادرات مرکبات دایمی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات مرکبات دایمی

صادرات کیوی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات مرکبات دایمی

صادرات کیوی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی
بازرگانی دائمی
صادرات کیوی دائمی
صادرات مرکبات دایمی
صادرات کیوی
صادرات کیوی
صادرات کیوی و انواع مرکبات - بازرگانی دائمی | تجارت کیوی | صادرات کیوی |Kiwi daemi | Kiwi exports | The largest kiwi garden in Iran

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان
صادرات کیوی بازرگانی دائمی صادرات مرکبات صادر کننده کیوی بزرگترین صادرکننده کیوی شرکت تجاری بازرگانی دائمی
tell