صادرات کیوی روسیه _کیوی صادراتی-روسیه-هند-ممنوعیت-زمان-قیمت

شرکت تجاری بازرگانی دائمی صادرات کیوی بازرگانی دائمی صادرات مرکبات صادرات کیوی روسیه _کیوی صادراتی-روسیه-هند-ممنوعیت-زمان-قیمت صادرات

4072254 - صادرات کیوی روسیه _کیوی صادراتی-روسیه-هند-ممنوعیت-زمان-قیمت
شرکت بازرگانی دایمی اماده صادرات کیوی تالش به میزان ۵هزار تن را سالانه به کشورهای
روسیه/هند/ازبکستان/قزاقستان/افغانستان /عراق و کشورهای اروپایی را دارد. صادرات کیوی تالش و استارا با بهترین کیفیت و سورت و بسته بندی انجام میشودکه مورد رضایت مشتریان و تجار قرار دارد

ویژگی ها و خواص کیوی

هنگام خرید کیوی در بازار، یک فشار اندک با انگشتان خود به میوه وارد کنید و اگر دید که میوه له شد و نرم بودن آن را احساس کردید، از خرید آن منصرف شوید. کیوی باید در شرایط معمولی در اتاق تا چند روز دوام داشته باشد. به حجم و اندازه میوه توجهی نکنید و فکر نکنید که میوه هرچه بزرگ تر باشد مواد مغذی درون آن بیشتر است.

کیوی به دلیل دارا بودن کالری کم و ارزش غذایی بالا، برای تمامی افراد مناسب است و حتی کسانی که دارای رژیم غذایی برای لاغری هستند هم می توانند این میوه را به وعده های خود اضافه کنند. به دلیل وجود بالای ویتامین E در پوست این میوه، اگر حساسیت خاصی به پوستش ندارید، آن را به خوبی بشویید و با پوست میل کنید.
کیوی؛ سنگ کلیه و کیسه صفرا

افرادی که دارای سنگ کلیه و کیسه صفرا می باشند در مصرف کیوی احتیاط کنند. زیرا این میوه دارای اگزالات می باشد. اگزالات یک نوع ترکیبی است که موقع ورود به بدن، در بدن خصوصا مایعات باقی خواهد ماند و باعث ایجاد مشکل در کیسه صفرا و کلیه می شود. به همین دلیل است که افرادی که از کیسه صفرا و سنگ کلیه رنج می برند باید در مصرف کیوی محتاط باشند.

همیشه ۲ تا ۳ ساعت بعد و قبل از مصرف لبنیات و قرص های کلسیمی و یا خواکی هایی که دارای کلسیم هستند استفاده کنید. زیرا کیوی از جذب کلسیم جلوگیری می کند
صادرات کیوی

یکی از محصولات سبد میوه صادراتی ایران، میوه کیوی هایوارد – hayward درست است که ایران در رتبه چهارم در بین کشورهای دیگر در تولید کیوی صادراتی است، ولی از نظر صادرات کیوی رده هشتم دنیا را در اختیار دارد.

کشورهایی که رتبه اول تا هفتم صادرات کیوی را در دست دارند به ترتیب عبارتنداز:

ایتالیا
نیوزیلند
شیلی
بلژیک
یونان
هلند
فرانسه

ایران در حالی در رتبه هشتم صادرات کیوی قرار دارد که نسبت به دیگر کشورهای نیمکره جنوبی کره زمین، می تواند سریع تر کیوی برداشت کند و راحت تر به کشورهای آسیایی و اروپایی صادرات این میوه داشته باشد. طبق آمار سال ۲۰۱۹، نیوزیلند با صادرات نزدیک به ۱.۵ میلیارد دلاری کیوی، نصف صادرات این میوه را در دست خود دارد که آماری باور نکردنی است. بعد از ایتالیا با ۵۰۰ میلیون دلار، بلژیک با ۳۰۰ میلیون دلار، شیلی با ۲۰۵ میلون دلار و یونان با ۱۴۵ میلیون دلار در رده های بعدی قرار دارند.

صادرات کیوی ایران به کشورهایی همچون روسیه، هند، کشورهای حاشیه دریای خزر و دیگر کشورها است. در سال ۹۸، استان گیلان حدود نیمی از کیوی های کشت شده استان خود را صادر کرده است. کشورهایی مثل روسیه و آذربایجان از مشتریان پروپاقرص کیوی استان گیلان هستند.

از اصلی ترین دلایل موفقیت صادرات کیوی در ایران به خصوص در مازندران و گیلان، کیفیت و قند مناسب کیوی و همین طور بسته بندی استاندارد آن است. ایران در حاشیه دریای خزر رقاببی همچون یونان و ترکیه را می بیند که باید برای رقابت با آنها همیشه کیفیت محصولات خود را حفظ کند.
بازاریابی برای صادرات کیوی

برای صادرات میوه کیوی مانند هر محصول دیگر باید بازاریابی دقیق و کامل داشته باشید. شما باید بازار هدف خود را به خوبی درک کنید و تمامی خرده فروش ها و کلان فروش های ممکن در بازار را به خوبی بشناسید و با ارائه محصولات و خدمات خود به آنان، مشتریان با وفا را برای محصولات خود جذب کنید. یکی از راه های بازاریابی ممکن در جهان که بازدهی بسیار مناسبی را در پی دارد، بازاریابی به صورت اینترنتی است. شما در بستر اینترنت و دنیا مجازی می توانید برای کیوی صادراتی بازاریابی انجام دهید و باید تمامی اصول بازاریابی اینترنتی و دیجیتال را به خوبی فرا گیرید زیرا عصر امروز، عصر ارتباطات است.

صادراتی کیوی به روسیه

برای شروع صادراتی کیوی به روسیه این را بدانید که برای شروع هر کار و تجارتی، باید از کم به زیاد شروع کرد و مقدمه یک تجار موفق شدن، صبر و حوصله است. شما با شروع صادرات به روسیه و کشورهای مختلف دنیا به خصوص کشورهای همسایه و حاشیه دریای خزر، می توانید یک حاشیه سود امن را برای تجارت خود درست کنید و مطمئن باشید که اگر کیفیت محصولی که می خواهید صادر کنید در سطح بالا باشد، حتما مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب خواهید کرد و کشورهایی مانند روسیه و آذربایجان را به عنوان یک هدف عالی برای تجارت کیوی در نظر بگیرید.

تگ ها

آیا به اینها هم علاقه مند هستید ؟

0 دیدگاه در “صادرات کیوی روسیه _کیوی صادراتی-روسیه-هند-ممنوعیت-زمان-قیمت”

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط

  • +989226266425
  • +989113817545

gmail:pouya7667793@gmail.com

  • instagram:pouya.export.kiwi

ویدیوها

توضیحات سایت

شرکت بازرگانی دائمی یک شرکت بازرگانی صادراتی در زمینه مرکبات داخلی از تمامی استانها و در تمامی فصول سال است که شامل صادرات کیوی آستارا و تالش و مازندران به کشورهایی همچون:روسیه.هند.عراق.ترکیه.قزاقستان

ودیگر محصولات که در سایت رویت میشود شامل صادرات بوده و جهت هرگونه همکاری با تاجران داخلی و خارجی در تمام زمینهای صادرات هست

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات کیوی

صادرات مرکبات دایمی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات مرکبات دایمی

صادرات کیوی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی

بازرگانی دائمی

صادرات کیوی دائمی

صادرات مرکبات دایمی

صادرات کیوی

شرکت تجاری بازرگانی دائمی
بازرگانی دائمی
صادرات کیوی دائمی
صادرات مرکبات دایمی
صادرات کیوی
صادرات کیوی
صادرات کیوی و انواع مرکبات - بازرگانی دائمی | تجارت کیوی | صادرات کیوی |Kiwi daemi | Kiwi exports | The largest kiwi garden in Iran

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان

چوبر تالش آستارا گیلان
صادرات کیوی بازرگانی دائمی صادرات مرکبات صادر کننده کیوی بزرگترین صادرکننده کیوی شرکت تجاری بازرگانی دائمی